Koka kursused Tallinnas

Koka kursused Tallinnas

UUSLIFE OÜ pakub lisa- või põhikutse omandamist universaalkoolis Studiouuslife (Tallinn). Selleks on korraldatud kiirendatud kokakursused. Täiskasvanutel, kellel pole tervislikel põhjustel vastunäidustusi, lubatakse õppima. Kokakursuseid alustatakse nullist selleks pole vaja eelnevat ettevalmistust. Saadud kokaametit kinnitab kooli välja antud riiklik diplom pärast kursuste edukat läbimist ja eksamite sooritamist.

Koka kvalifikatsioon: kursused, koolitus, tööhõive

See tegevuste jada annab taotlejatele oodatud tulemuse, mis kinnitatakse praktikaga. Kui keegi arvab, et saate lihtsalt osta koka diplomi, kulutamata aega ja raha kursustele, ning seejärel leida tööd mainekas ettevõttes, eksib see inimene sügavalt. See elukutse nõuab põhiteadmisi ja erilisi praktilisi oskusi, ilma milleta on võimatu igasuguse keerukusega kulinaarseid roogasid korralikult valmistada. Kvalifikatsioonide puudumine, isegi kui on olemas tõendav dokument, ilmneb iseseisva töö käigus kohe.

Kokkade kursused – maksumus, koolitusprogramm, eelised

Universaalse kooli Studiouuslife kokkade elukutse standardne koolitusprogramm on mõeldud 720 akadeemiliseks tunniks. Ligikaudu 75% ajast tegeletakse teoreetilise osaga ning praktiliste õpingutega vastavalt erialale. Ülejäänud programm on lisadistsipliinid, mis õpetavad menüü õiget koostamist, ohutusprobleeme, kanalisatsiooni, hügieeni. Koolimineku eelised:

  • koka kvalifikatsiooni kinnitamine kehtiva  tunnistusega;
  • kursuste õppekava vastab riikliku haridussüsteemi standardnõuetele;
  • õpetamist viivad läbi tööstuse parimad eksperdid, pealinna kokanduse tunnustatud meistrid;
  • Studiouuslife’i diplomiga kokakursuste lõpetanud saavad hõlpsasti tööle pealinna ja Eesti erinevate linnade toitlustusasutustesse.

Koolitus toimub vene keeles. Kursustel osalemise aeg on õhtul või päeval, õpilase valikul. Kokakursuste hinnanguline hind on 2400 eurot.

Väljavaated

Studiouuslife kooli lõpetajad on täielikult valmis iseseisvaks tegevuseks. Neil on teoreetilised teadmised ja praktilised oskused mitmesuguste kulinaarsete roogade valmistamiseks. Nad tunnevad hästi köögis töötamise iseärasusi, toiduvalmistamiseks kasutatavaid tehnoloogilisi seadmeid. Hariduse kõrget kvaliteeti kinnitab nõudlus kooli lõpetajate järele – nad töötavad edukalt restoranides, kohvikutes, toitlustusettevõtetes Tallinnas, Eesti linnades.