Rehvipaigaldajate kursused

Rehvipaigaldajate kursused

Üks Tallinna universaalkooli Studiouuslife tööturul nõutud tegevussuundi on õpe laia profiiliga rehvipaigaldaja kiirkursustel. UUSLIFE OÜ kutsub kõiki soovijaid omandama lisa- või põhikutseala. Peamised nõuded – vanus alates 18 aastat, normaalne terviseseisund. Kooli edukalt lõpetanud õpilased saavad tunnistuse kursuste lõpetamise kohta. Vajaduse korral pakub kool töö leidmisel reaalset abi.

Koolituse eripärad

Personalifirmade pakutavate tööde hulgas on rehvipaigaldaja vakantne ametikoht üldjuhul üks peamistest töökohtadest. See eriala on tööturul suure nõudlusega. See on esmajoones seotud kasutuses olevate sõidukite arvu pideva kasvuga. Seetõttu võib sageli leida eri infotahvlitelt leida kuulutuse — vajatakse rehvipaigaldajat.

Õppeprotsess universaalkoolis Studiouuslife toimub vastavalt nüüdisaegsele programmile, mis vastab haridussüsteemi ja tööturu standarditele. Meie rehvipaigalduskoolituse kursustel õpite:

  • töötama nüüdisaegsete rehvipaigaldusseadmete põhiliikidega;
  • ära võtma ja paigaldama rehve, tuvastama ja parandama kahjustusi (läbitorkeid);
  • rehve kiiresti täis pumpama, kasutades rehvide “löögiga” pumpamismeetodit;
  • tegema rataste tasakaalustamist eri klasside autodele;
  • renoveerima ja remontima valu- ja terasvelgi.

 

Eelised ja perspektiivid

Õppeprotsess sisaldab kahte omavahel seotud komponenti – teooriat ja praktikat. Linna autoteeninduskogemusega õpetajad panevad erilist rõhku tundide praktilisele küljele. Seetõttu ei ole meie lõpetajatel keeruline kohe pärast kursuste lõpetamist alustada reaalselt tööd rehvipaigaldajana.

Saadud tunnistus koolituse läbimise kohta on riiklikult tunnustatud dokument. See võimaldab valitud erialal hõlpsalt saada igasugust tööd. Koolituse kõrgest kvaliteedist ja nõudlusest kooli Studiouuslife lõpetajate järele annab tunnistust tõsiasi, et meie rehvipaigaldajad töötavad edukalt paljudes autoteenindustes ja töökodades üle linna ja vabariigi.